Finance jsou pro fungování VKH zásadní, protože usměrňují peníze, které se do VKH nebo z něj dostávají. Zajišťují plynulý chod studentského centra (SC), akcí, které pro vás pořádáme a všech ostatních aktivit VKH, které vyžadují nějaké finance.

Fundraising je o získávání peněz pro činnost VKH. Podáváme žádosti o dotace a oslovujeme firmy. Pokud máš ve svém okolí firmu, jejíž vedení by bylo ochotné VKH poskytnout finanční dar, budeme moc vděčni, když se Ti to podaří zprostředkovat. A pozor, pokud VKH zprostředkuješ dar od firmy nebo daruješ alespoň 1000 Kč za rok, dostaneš zdarma 2 lístky na jeden z našich plesů, který si vybereš! Pokud se chceš na cokoli zeptat, napiš mi na

Jsme moc rádi, že se našich aktivit zúčastňujete, protože VKH je tu pro vás a bez vás by nemělo smysl. Tímto prosím o modlitbu za VKH a všechny, kteří s ním jakýmkoli způsobem přijdou do kontaktu a pokud chcete, přispějte i finančně na účet 13200132/2010 nebo přes darujme.cz nebo nákupem online přes dobromat.cz a když budete chtít, vystavím vám potvrzení o daru. Mockrát díky.

Václav Šimon