Rezort sportu se stará o to, aby ani tělesná schránka vysokoškoláků nezůstala opomíjena. Mezi tradiční akce, které rezort zajišťuje a zlepšují jak fyzickou, tak psychickou pohodu studentů, patří taneční,fotbálek, volejbal a sportovní den. V plánu je realizace nárazových pohybových aktivit jako laser game, paintball, trampolíny, bowling apod. V plánech na nový rok figuruje i obnova dlouhodobé aktivity sportuj s VKH! Těšíme se na vás! Ano, vážně!

VOLEJBAL

Už se hraje!
Chceme se aktivně hýbat, protože nás nebaví furt sedět. 
Zveme všechny zájemce, které taky baví volejbal jako nás!
Dej vědět, že přijdeš na aktualizovaném doodlu: http://doodle.com/kcqfze3vq7zcuure
Kdy: Každý čtvrtek od 19:30.
Kde: ZŠ Elišky Přemyslovny ve Starém Lískovci
Cena: 75 Kč za večer

S dotazy se obracejte na Pavla Pohorského (Boris) na čísle 724 175 398 nebo na mailu:  nebo na Doodle.

TANEČNÍ

Taneční proběhnou překvapivě i letos! V sále u salesiánů v Žabovřeskách. Podzimní taneční je určeno především pro začátečníky nebo pro ty, kteří si potřebují připomenout správné kroky v základních tancích. Začátek 9. října. Lekce budou probíhat ve středu od 19:00 hodin pod vedením zkušených lektorů. Cena za 9 lekcí je 600 korun na osobu. Jarní taneční navazuje na podzimní. Je tedy určeno jak absolventům podzimních lekcí, tak tanečníkům, kteří si jsou na parketě víceméně jistí ve svém tanečním umu. První lekce je předběžně naplánována na poslední únorový týden roku 2019. Přihlašování na taneční probíhá formou mailu a také pomocí google tabulek, které budou včas (podzim-už je plno) zveřejněny. Kapacita je 18-19 párů a max 1-2 páry jako náhradníci Stejně tak podrobné informace k pokračovacím tanečním.     

Fotbálek (zrušeno do příštího akademického roku)

Fotbálek do tohoto roku probíhal nepravidelně a i místa se měnili, avšak přicházíme se stabilním řešením alespoň po dobu nedeštivého počasí a to na venkovním hřišti

KDE: v zahradách církevního domova mládeže Petrinum, veveří 15.

KDY: každou středu 18:00-19:00  (ještě je varianta hrát v pondělí nebo útery od 17:00 do 19:00, jakoukoli připomínku bereme stačí napsat )

CENA: 20 kč na osobu.

V případě že by byl větší zájem tak se přesouváme na hřiště na kraví horu, kde je možnost zarezervovat 2 hřiště

Hrajeme 4+1,+1-2 náhradníci na každé straně

 

Kontakt: Ondřej Škvařil (Oďas) -email: , tel: 774 447 761

Mapa https://mapy.cz/zakladni?x=16.6016960&y=49.1997109&z=17&source=firm&id=186468

Tabulka na přihlašování (po odehraném týdnu ji vždy obsahově vymažu a přepíšu): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DEGamLtARuTumOcz1ESSL_1KDiQuxlyfWxw2XRxq14w/edit#gid=0

 

Sportuj s VKH

Je to tady, nyní můžete v rámci VKH sami sdílet jakýkoliv sport vás baví. Navíc můžete dát možnost někomu dalšímu, aby se přidal. Stačí vždy jen vyplnit vše v Tabulce ohledně vašeho plánu a čekat na jakékoli nadšence. 

 

SPORTOVNÍ DEN

  1. ročník této legendární akce! Ano je tomu tak, ačkoliv to zní až neuvěřitelně!

 

Z důvodu koronakrize a nemožnosti konání u Salesiánů v Žabovřeskách se neuskutečnil.

Pokud bys měl nějaký nápad, který bychom společně mohli zorganizovat a podniknout nebo bys jen prostě chtěl něco sdělit či dát tip na dobrý pronájem přes zimu na voleyball a fotbálek tak neváhej a napiš na tento mail: 

Václav Daněk