Rezort sportu se stará o to, aby ani tělesná schránka vysokoškoláků nezůstala opomíjena. Mezi tradiční akce, které rezort zajišťuje a zlepšují jak fyzickou, tak psychickou pohodu studentů, patří taneční, volejbal a sportovní den. V plánu je realizace nárazových pohybových aktivit jako fotbal, laser game, paintball, trampolíny, bowling apod. V plánech na nový rok figuruje i obnova dlouhodobé aktivity sportuj s VKH! Těšíme se na vás! Ano, vážně!

TANEČNÍ

Taneční proběhnou překvapivě i letos! V sále u salesiánů v Žabovřeskách. Podzimní taneční je určeno především pro začátečníky nebo pro ty, kteří si potřebují připomenout správné kroky v základních tancích. Začátek 10. října. Lekce budou probíhat ve středu od 18:30 hodin pod vedením zkušených lektorů. Cena za 9 lekcí byla 500 korun na osobu. Jarní taneční navazuje na podzimní. Je tedy určeno jak absolventům podzimních lekcí, tak tanečníkům, kteří si jsou na parketě víceméně jistí ve svém tanečním umu. První lekce je předběžně naplánována na poslední únorový týden roku 2019. Přihlašování na taneční probíhá formou google tabulek, které budou včas (každou chvíli!) zveřejněny. Stejně tak podrobné informace k pokračovacím tanečním.

VOLEJBAL

Už se hraje!
Chceme se aktivně hýbat, protože nás nebaví furt sedět. 
Zveme všechny zájemce, které taky baví volejbal jako nás!
Dej vědět, že přijdeš na aktualizovaném doodlu: http://doodle.com/kcqfze3vq7zcuure
Kdy: Každý čtvrtek 19:30 - 21:00.
Kde: ZŠ Elišky Přemyslovny 497/10, Starý Lískovec šalina 8 a 6, zastávka Osová, po ulici Osová dolů pěšky a kolem kostela
Za kolik: 50Kč/večer, pravidelní hráči mají členství v Orlu a platí 650 Kč, ostatní nečlenové 1100 Kč.

S dotazy se obracejte na Pavla Pohorského (Boris) na čísle 724 175 398 nebo na mailu: 

SPORTOVNÍ DEN

10. ročník této legendární akce! Ano je tomu tak, ačkoliv to zní až neuvěřitelně!

Bude nezapomenutelný, proto ho nesmíš zmeškat!

Předběžný termín jubilejního sportovního dne bude ještě upřesněn. Součástí sportovního dne je turnaj ve fotbale a volejbale. Můžeš si sestavit vlastní tým a přihlásit se. Pokud však nemáš nikoho, s kým bys mohl jít, nezoufej. I tak se zapiš do tabulky a sleduj, kdo se k Tobě připojí a vytvoří tým.

Pokud se Ti však nechce běhat za kulatým nesmyslem, ale rád by ses této velkolepé akce zúčastnil, máme pro Tebe řešení. Pomoz nám tuto jedinečnou akci uspořádat. Bez Tebe to nepůjde! Můžeš se stát vedoucím fotbalu či volejbalu, zdravotníkem, rozhodčím, zapisovatelem týmů a výsledků, kytaristou nebo můžeš zastávat jinou důležitou funkci, záleží na Tobě! Přijď! Bude to fenomenální!

Přihlašování týmů, jednotlivců i dobrovolníků probíhá přes google tabulku, která bude ve správný čas zvěřejněna.

Pokud bys měl nějaký nápad, který bychom společně mohli zorganizovat a podniknout nebo bys jen prostě chtěl něco sdělit, neváhej a napiš na tento mail: 

Dáda Adamíková a Jeník Trpák