Přidat se můžeš podle chuti a tvých časových možností. Určitě nezapomeň, že ten kdo dává, dostane dvojnásob.

Zapojit se můžeš i bez práce… Neváhej a navštiv Studentskou mši nebo některou z našich akcí. Těšíme se na Tebe!

Dobrovolníci

Veškeré dění kolem VKH Brno mají na starost dobrovolníci, které vede Tým radních a předseda VKH Brno. Bez skvělých dobrovolníků by většinu akcí nebylo vůbec možné uspořádat, jsou tedy velmi důležitou složkou celého společenství. Neboj se nabídnout pomocnou ruku nebo zjistit, jak vlastně VKH Brno funguje. Také máš možnost navštívit pravidelná setkání Týmu rady

Zapojit se můžeš i doprovázením studentských mších ve schole. Oceníme také Tvé zapojení do modlitby studenta přede mší svatou nebo při čtení. Pokud bys byl ochoten přečíst modlitbu nebo čtení, zapiš se do tabulky.

Přihlásit do týmu dobrovolníků se nově můžete na facebookové skupině. Zároveň je možnost se zapsat do ubytovací skupiny.

Staň se hrdinou

Máš jedinečnou možnost stát se dobrovolníkem VKH a přidat ruku k dílu při organizaci akcí. Každá pomoc je srdečně vítána!

Středeční snídaňové mše

Ve středu ráno se každý týden konají tradiční snídaňové mše. Začíná se mší svatou u jezuitů v 7.30 a následně jsou všichni pozváni na snídani na Studentské centrum. Snídaně je ale potřeba připravit. Proto budeme rádi, když také přiložíš ruku k dílu, ať už v úterý večer nebo přímo ve středu ráno. Pokud se chystáš přijít, napiš nám prosím na mail duchovni@vkhbrno.cz.