Vysvětlivky zkratek:
Z - během zimního období L - během letního období A - během školního roku
P - během prázdnin 1-4 - první (resp. podle čísla) v měsíci N - nepravidelně; ověřte si den konání
REC - řeckokatolická bohoslužba NP - s nedělní platností  
S - studentská M - pro mládež D - pro rodiny s dětmi
LAT - latinsky ENG - anglicky SK - slovensky
PL - polsky DEU - německy V - vietnamsky
D/A - sloužena celý rok, ve školním roce je pro děti D, A - sloužena pouze ve školním roce, je pro děti  

 

AKTUALIZOVÁNO 13. 10. 2021.

Tabulku se snažíme udržovat aktuální, nicméně i⁠ při nalezení jakékoliv nesrovnalosti nám velmi pomůžete, když nám napíšete na adresu .

Děkujeme Vám 💚

Neděle

7:00 sv. Augustin, Komín (LAT, 1, A), Líšeň - sv. Jiljí,
7:15 Řečkovice
7:30 jezuité, Petrov (LAT), minorité, Bystrc, Husovice, Kohoutovice, Kr. Pole, Staré Brno, Starý Lískovec, Tuřany, Žabovřesky
7:45 sv. Tomáš (LAT)
8:00 sv. Leopold, Křenová, sv. Jakub, Grohova, Komárov, Zábrdovice, Židenice, Lesná
8:30 Jundrov, Líšeň - salesiáni (A), Řečkovice, Slatina
8:45 Bystrc (A), Soběšice
9:00 Petrov (D), sv. Augustin, minorité, sv. Tomáš, Obřany, Staré Brno, Žebětín
9:30 Křenová (D), sv. Jakub (D, A), Komárov (LAT/1), Kr. Pole, Starý Lískovec, Žabovřesky
9:45 Zábrdovice (D)
10:00  jezuité, kapucíni, Bystrc, Husovice, Komín, Líšeň - sv. Jiljí (A), Líšeň - Kostelíček (P), Řečkovice, Tuřany, Židenice, kaple Milosrdných bratří, Lesná
10:15 sv. Leopolda a Václava (REC, SK), sv. Josefa (Rec, Ukraj.)
10:30 Petrov, minorité (D), sv. Michal, Kohoutovice (A)
11:00 Křenová, sv. Tomáš, Staré Brno, Žabovřesky 
12:15 jezuité (ENG)
15:00 sv. Michal (LAT)
15:30 minorité
17:00 kapucíni
18:00 sv. Augustin, Bystrc (Z), Husovice, Líšeň - sv. Jiljí, Žabovřesky, Židenice (A)
18:30 Křenová, sv. Michal, Bystrc (L), Kr. Pole
19:00 sv. Jakub (SK/A)
19:30 sv. Tomáš
21:00 jezuité

každou neděli v 11.30 si můžete přijít poslechnout do kostela u jezuitů polední půlhodinku duchovní varhanní hudby

 

Pondělí

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Augustin (P), sv. Tomáš, Líšeň - sv. Jiljí, Soběšice, Žabovřesky, Kr. Pole (A)
7:30 Petrov
8:00 sv. Jakub
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:30 sv. Tomáš, Žebětín (D)
18:00 sv. Leopold, sv. Maří Magdaléna, Bystrc (Z), Husovice, Komárov, Komín, Lesná, Řečkovice (A), Soběšice (N), Starý Lískovec (A), Tuřany, Zábrdovice (M/A), Žabovřesky, Židenice
18:30 Bystrc (L)
19:00 jezuité (S, A), sv. Jakub

 

Úterý

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Leopold, Lesná, sv. Tomáš, Bystrc, Soběšice, Žabovřesky
7:30 Petrov
8:00 sv. Jakub
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:00 kapucíni, Lesná
17:30 sv. Tomáš, Kohoutovice
18:00 sv. Augustin, minorité (S/A), Husovice, Líšeň - sv. Jiljí, Soběšice (N), Staré Brno, Zábrdovice, Žabovřesky - kaple, Židenice, Petrov (M, A)
18:30 Křenová, Bystrc (v Arše, N)
19:00 sv. Jakub
20:00 sv. Michal

 

 

Středa

6:00 Křenová, jezuité (N)
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Tomáš, Soběšice, Žabovřesky, sv. Leopold
7:30 Petrov, jezuité (S), Líšeň
8:00 sv. Jakub, sv. Augustin, Slatina, Žebětín
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:00 kapucíni, Svaté rodiny, Husovice (na faře)
17:30 sv. Tomáš, Petrov (A)
18:00 sv. Augustin, klášterní- sv. Leopolda, Husovice (P), Bystrc (Z), Komárov, Komín, Kr. Pole (A, D), Lesná, Líšeň - sv. Jiljí, Obřany, Řečkovice (D/A), Soběšice (N), Staré Brno, Starý Lískovec, Tuřany, Zábrdovice, Žabovřesky, Židenice
18:30 Křenová, Bystrc (L)
19:00 sv. Jakub, Jezuité (S), sv. Josefa
21:00 Petrinum Veveří 15

 

Čtvrtek

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodina
7:00 sv. Tomáš, Bystrc, Komárov, Lesná, Řečkovice, Soběšice, Žabovřesky
7:30 Petrov
8:00 sv. Jakub, Líšeň - sv. Jiljí
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:00 kapucíni
17:30 Petrov (poutní), sv. Tomáš
18:00 sv. Augustin, Husovice, Slatina (D), Soběšice (N), Staré Brno, Starý Lískovec, Tuřany, Zábrdovice, Žabovřesky (A, M, S), Žebětín (Z), Židenice, sv. Leopold
18:30 Křenová, Žebětín (L)
19:00 sv. Jakub, sv. Rodiny (A)
20:00 sv. Michal

 

Pátek

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Tomáš, Soběšice, Žabovřesky,
7:30 Petrov
8:00 sv. Jakub
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
16:30 Bystrc (v Arše, D, N)
17:00 kapucíni
17:30 Petrov (D), sv. Tomáš
18:00 sv. Leopold, sv. Augustin, Bystrc (Z), Husovice, Komárov, Komín, Lesná, Líšeň - sv. Jiljí, Obřany, Řečkovice, Slatina (1), Soběšice (N), Staré Brno, Starý Lískovec, Tuřany, Zábrdovice, Žabovřesky, Žebětín (Z), Židenice
18:15 Líšeň - salesiáni (A)
18:30 Křenová, sv. Michal (1), Bystrc (L), Kr. Pole (A), Žebětín (L)
19:00 sv. Jakub

 

Sobota

7:00 sv. Augustin, sv. Tomáš, Bystrc, Komárov, Řečkovice, Soběšice, Tuřany, Žabovřesky, Židenice
7:30 Petrov, Líšeň - sv. Jiljí
8:00 sv. Leopold, sv. Jakub, minorité, sv. Rodiny, Lesná, Obřany (1), Žebětín, Starý Lískovec (2, 3, 4),
12:15 jezuité
16:00 Kr. Pole (NP)
17:00 kapucíni (NP)
17:30 sv. Tomáš (NP), Horní Heršpice (NP), Tuřany (1)
18:00 Bohunice (1, NP), Husovice, Staré Brno, Zábrdovice (NP), Žabovřesky, Lesná
18:30 Křenová (NP)
19:30 Židenice (NP, V/N)
20:00 sv. Michal (NP)